Приредба „Бакама и декама у част“

Поводом Дечје недеље и Дана сениора, у среду, 07. 10. 2015. у нашој школи одржана је приредба „Бакама и декама у част“.

Занимљив и садржајан програм музичких композиција, плеса, рецитација, ритмичке гимнастике, ауторских песама, намењен нашим најдражим гостима бакама и декама, протекао је у ведром расположењу и размени најлепших емоција. Са великим задовољством можемо да нагласимо да приредба и програм за баке и деке има посебну топлину, да нам је драго што су озарена лица наше публике говорила више од речи. Осим приредбе, важан део програма чине цртежи и слике бака и дека којима смо украсили целу школу.

Хвала бакама и декама који су присуствовали овој лепој приредби, као и свим ученицима и наставницима који су стварали и извели овај занимљив програм.